1

Hea Vaimupuu lugeja!

Rait Kuuse, sotsiaalministeeriumi sotsiaalala asekantsler.

Aasta on möödunud kiirelt ning pühadeaeg on saabumas. Aasta lõpp on alati hea aeg teha kokkuvõtteid ning pidada plaane tulevikuks.

See aasta läheb ajalukku kui üks keeruline ja nõudlik aasta. Me kõik oleme muretsenud enda ja oma lähedaste tervise pärast ning oleme pidanud oma elukorraldust muutma. Kuid ma usun, et me saime sellega hästi hakkama ja säilitasime rõõmsa meele.

Lisaks füüsilisele tervisele on loomulikult oluline ka vaimne heaolu. Seda aitab hoida positiivne meelelaad, suhtlemine oma sõprade ja lähedastega ning aktiivne tegevus. Vaatamata pandeemiale on meil palju võimalusi seda kõike teha. Me peaksime olema selle üle õnnelikud.

Erilist kiitust väärivad need inimesed, kes abistavad selles keerulises olukorras teisi – olgu nad siis sotsiaal-, tervise- või mõnes muus valdkonnas tegutsejad. Ma usun, et me kõik saame sellest aru ja tunnustame neid vääriliselt.

Vaimupuu tegijad said valmis ka uue veebilehe. Ma tean ka, et kõik ei läinud alati lihtsalt, kuid hea meeskond seljatab kõik raskused. Nüüd on meil üks ligipääsetav ja huvitava sisuga veebileht juures. Mul on selle üle väga hea meel.

Vaimupuu tegijate vahendusel saame jagada omi mõtteid, kogemusi ja lugeda üksteise vahvatest ettevõtmistest. See on väga oluline, sest nii ei ole mitte keegi päris üksinda.

Tulevikku peab vaatama ikka lootusrikkalt. Soovin teile kõikidele enda ja teiste sotsiaalministeeriumi inimeste poolt positiivsust ja tugevat tervist!