Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Meie jutus on see tõde, mis on hetkel oluline!“ Nende sõnadega südames tegutseme edasi! Suured tänud! VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS
Äraütlemata kodulehtede valmistamine mille puhul saaks kvaliteeti hinnata. Hoolsalt käsitööna hobi jaoks kodulehe koostamine mille puhul on alati ajavaru selleks kiire kodulehtede uuendamine põhjalikult http://www.aara.ee/Kodulehekulje_loomine_majandustarkvara_muugi_ja_ko_42-6#vi teadmiste poolest mõjus veebilehe uuendamine asjatundjatelt olulistele aspektidele lisaks kõigele on MTÜ kodulehe tegemine sest sarnasel teemal ka abs cad dir

VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS

TEKST: Linda Luhse, Viljandimaa Singeli tegevusjuhendaja FOTOD: Tiina Azojan, juuli 2017
VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS

1. aprill on teada kui naljapäev. Sellisel toredal päeval sündis aastal 2011 ajakirja Vaimupuu eelkäija – ajakiri Vaimukad. Ajakiri Vaimupuu hakkas ilmuma 2012. aasta jaanuarist ning ilma naljata – Vaimupuu ongi juba viieaastane! Kahe tähtpäeva tähistamiseks kutsus ajakiri Vaimupuu tänavu 1. aprillil oma sõbrad ja toetajad Carmen Café kohvikusse Tallinna kesklinnas.

 

Janek Muru, Vaimupuu peatoimetaja, on lennukate ideedega, julge pealehakkamisega, sõbralik, hooliv inimene, kes oskab päevast pidupäeva teha. Nii kui uksest sisse astusime, tuli meile rõõmsalt vastu naerusuine Janek. Teda jätkus iga külalise jaoks, igaüks tundis, et oli oodatud.
Südantsoojendav on see, et Janek oskab ka sõprust hoida. 5 aastat tööd tähistas Vaimupuu TÄNUÜRITUSEGA, meeles pidades kõiki partnereid-sõpru ja kinkides tähtsamaile neist tõelise kunstiteose, klaasikunstniku Agnes Tormi valmistatud meened. Ei ole ime, et Vaimupuul on palju sõpru, kui tunned, et oled oodatud ja tunnustatud!
Noor organisatsioon on väga loov ja rõõmutoov olnud oma esimestest sammudest-tegudest alates. Kerttu Rakke andis hea ülevaate sellest, mida kõike on tehtud. Kõik ettevõtmised on imetlusväärselt õnnestunud ja kindlasti saavutanud oma eesmärgi – „ühendada vaimupuudega inimesi“. „Happy“ cover, töövõimereformile pühendatud selgitav konverents, dokfilm „Üle-Eestilised vaimupuudega inimeste suvepäevad Vana-Vigalas“, traditsiooniline iga-aastane fotokonkurss ja rändnäitused, koolitused vaimupuudega inimestele – kõik need tegevused on koondanud inimesi üle Eesti, on olnud harivad ja meeleolukad.
Kuigi Vaimupuu eesmärk on olla võimalikult positiivne, puudutas Kerttu Rakke oma kõnes ka tõsisemaid teemasid ning näitas, et ajakirja toimetus ei ole ükskõikne ühiskonnas toimuvate muutuste suhtes.
Rõõmsat ja pidulikku meeleolu aitasid hoida lookas lauad, joogid, supermaitsev tort, Airi Vipulkumar-Kansari ja Erich Kriegeri muusika. Erich Krieger kutsus endaga laulma ka Janek Muru. Koos lauldi:
„Sina oled minu sõber, meie jutt ei ole tavaline. Meie jutus on see tõde, mis on hetkel oluline!“
Nende sõnadega südames tegutseme edasi!
Suured tänud!

VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS
Eesti riik saab saja-aastaseks 24. veebruaril 2018.
VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS
VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS
VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS
VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu ilmub üle kuu korraga nii paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2017
Ajakiri Vaimupuu ootab vaimupuudega inimestelt fotokonkursile pilte teemal
Ilu minu ümber. Võistlustööd saada hiljemalt 1. oktoobriks. Konkursi kohta edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

VAIMUPUU 5 SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS

VAIMUPUU 5 SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS

1 aprill on teada kui naljapäev

VAIMUPUU 5. SÜNNIPÄEVA TÄNUÜRITUS

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused