Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
„Kuna vara on jätkuvalt vajalik sotsiaaltöötajate töös ning elektriautode seisukord võimaldab neid veel kasutada, on otstarbekas Sotsiaalministeeriumi pakkumine vastu võtta ning vara Tallinna linnale omandada,“ ütles Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot
Üks mu sõber soovitas kodulehtede loomine firmadele võib leida häid lahendusi. Sisukuse ja funktsionaalsusega mugava veebilehtede uuendamine kiiresti võib vajada lisaaega tasub lugeda kodulehe valmistamine kvaliteetselt klõpsa siia kui juba tellida kodulehe valmistamine optimeeritult osutab mitmeid eeliseid aga lisavõimalustega kodulehe tegemine siis valmis. zero base cad

Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot

Raepress, jaanuar 2016
 Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhatajale Vahur Keldrimale antakse volitus esindada Tallinna linna Sotsiaalministeeriumilt elektriautode Mitsubishi i-MiEV tasuta omandamisel. Elektriautod on olnud Tallinna linna sotsiaaltöötajate kasutuses vara tasuta kasutamise lepingu alusel 2012. aastast alates.

 

19. oktoobril 2011 Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametiga sõlmitud lepinguga andis Sotsiaalministeerium Tallinna Linnavalitsuse kasutusse 29 elektriautot Mitsubishi i-MiEV tingimusel, et vara kasutavad sotsiaaltöötajad, koduhooldustöötajad või sotsiaalteenuse vahetud osutajad nende vahetu klienditööga seotud tegevuseks.

 

Leping sõlmiti tähtajaliselt kuni möödunud aasta lõpuni ning selle kohaselt pidi Tallinna Linnavalitsus tagastama elektriautod Sotsiaalministeeriumile lepingu tähtaja saabumisel. Mullu märtsis aga teatas ministeerium, et kavatseb uuest aastast alates elektriautod tasuta üle anda seniste kasutajate omandisse sihtotstarbeliseks kasutamiseks.

 

„Kuna vara on jätkuvalt vajalik sotsiaaltöötajate töös ning elektriautode seisukord võimaldab neid veel kasutada, on otstarbekas Sotsiaalministeeriumi pakkumine vastu võtta ning vara Tallinna linnale omandada,“ ütles Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima.

Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
 Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot
 Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot
 Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot
 Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Tallinn omandab tasuta 29

Tallinn omandab tasuta 29

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhatajale Vahur Keldrimale antakse volitus esindada Tallinna linna Sotsiaalministeeriumilt elektriautode Mitsubishi i-MiEV tasuta omandamisel Elektriautod on olnud Tallinna linna sotsiaaltöötajate kasutuses vara tasuta kasutamise lepingu alusel 2012

Tallinn omandab tasuta 29 elektriautot

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused