Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Neljapäeval, 7. novembril, toimus Tallinna Lauluväljaku Sammassaalis Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpetamine. Üritusel osales üle 100 inimese, sõna said sotsiaalminister Tanel Kiik, EPIKoja juht Monika Haukanõmm, Sotsiaalministeeriumi sotsiaalkaitseala nõunik Rait Kuuse, Tallinna Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja, AS Hoolekandeteenuste direktor Liina Lanno ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht Lili Tiri. Esinesid Piip ja Tuut, Stefan, Lepatriinu ja Anne Loho. MTÜ Vaimupuu eriline tänu kuulub Tallinna Lauluväljakule vastutulelikkuse eest! Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus
Vaatasin kirjutist tekstilise webilehe tegemine optimeeritult pakub siiski palju funktsionaalsusi. Olen alatasa täheldanud kodulehe valmistamine kiiresti poolest konkurentsis esile kommentaar tutvustava veebilehtede loomine kvaliteetselt www.aara.ee mida tasuks veebilehtede tegemine olulistele aspektidele samuti soodne veebilehtede tegemine siis saab tehtud õigeks ajaks. zero base cad

Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus

Vaimupuu, november 2019

Neljapäeval, 7. novembril, toimus Tallinna Lauluväljaku Sammassaalis Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpetamine. Üritusel osales üle 100 inimese, sõna said sotsiaalminister Tanel Kiik, EPIKoja juht Monika Haukanõmm, Sotsiaalministeeriumi sotsiaalkaitseala nõunik Rait Kuuse, Tallinna Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja, AS Hoolekandeteenuste direktor Liina Lanno ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht Lili Tiri. Esinesid Piip ja Tuut, Stefan, Lepatriinu ja Anne Loho.

Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus

Vaimupuu fotokonkurss on ajakirja Vaimupuu iga-aastane suursündmus, mis toimub juba kaheksandat korda. Fotokonkursi idee autor ja projektijuht on ajakirja Vaimupuu peatoimetaja Janek Muru. Konkurss näitab, et loovus ei sõltu puudest. Üks tähtsamaid reegleid on see, et foto tegemisel ja lavastamisel võib aidata, ent foto ise, see „klõps“, peab olema tehtud erivajadusega inimese poolt. Vaimupuu fotokonkurss pakub võimalust tulla kodust välja ja vaadata maailma läbi kaamerasilma, samuti saada tunnustust oma andekuse eest.

Tänavuse fotokonkursi teemaks oli „Imelised inimesed“. Ootasime fotosid nii imelistest inimestest kui ka kõigest muust, mis kuidagi seotud imeliste inimestega, nende tehtud tööde ja muuga. Konkursile laekus 896 fotot 15-st erinevast organisatsioonist üle Eesti. 19 paremat fotot on üles seatud rändnäitusel, mida pärast neljapäevast eksponeerimist Lauluväljakul saab vaadata detsembri alguseni Hiiumaal, edasi rändab Kondase Keskusesse Viljandis ning järgneva aasta jooksul mööda erinevaid (oma)valitsus- ja sotsiaalasutustes üle Eesti.

12 paremat fotot kaunistavad Vaimupuu 2020. aasta kalendrit. Selle soetamiseks tuleb võtta ühendust Vaimupuu toimetusega.

®ürii (Tiina Azojan, Taire Ehaver, Kevin Lillend, Katrin Jõgisaar, Katrin Lehtveer, Kerttu Rakke, Kristina Tamm, Linda Luhse) valis välja kolm võrdset võitjat:

Jüri Nikolajev(EIT Tugiliisu) „Astmelt astmele“

Marko Mitt (Tori sotsiaalmaja) „Mina ja minu kirev maailm“

Ingrid Limbo (MTÜ Suudan) „Päiksekiir“

 

Ootamatu vaatenurga eest sai auhinna Larissa Eelma (MTÜ Kõrgessaare Puuetega Noorte Klubi Vikerkaar) „Teekond“ ning käsitööd väärtustava foto eest sai auhinna Evi Ozols (Kehra Kodu) „Pille oma suure loominguga“.

Auhinnakotid ja suupistelaua aitasid komplekteerida Kaupmees & KO AS, Mariin Catering, Pagaripoisid OÜ, ART Konverentsitehnika OÜ, Papyrus AS, Koduekstra OÜ, Viimsi Kino, OÜ Kalevi Veekeskus.

Üritust toetasid Eesti Vabariigi Sotsiaalministeerium kaudu, Trumpit ja DSV Transport AS.

MTÜ Vaimupuu eriline tänu kuulub Tallinna Lauluväljakule vastutulelikkuse eest!

 

 

Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus
Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus
Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus
Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus

Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus

Vaimupuu fotokonkurss on ajakirja Vaimupuu iga-aastane suursündmus, mis toimub juba kaheksandat korda Fotokonkursi idee autor ja projektijuht on ajakirja Vaimupuu peatoimetaja Janek Muru Neljapäeval, 7. novembril, toimus Tallinna Lauluväljaku Sammassaalis Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpetamine. Üritusel osales üle 100 inimese, sõna said sotsiaalminister Tanel Kiik, EPIKoja juht Monika Haukanõmm, Sotsiaalministeeriumi sotsiaalkaitseala nõunik Rait Kuuse, Tallinna Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja, AS Hoolekandeteenuste direktor Liina Lanno ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht Lili Tiri. Esinesid Piip ja Tuut, Stefan, Lepatriinu ja Anne Loho.

Vaimupuu fotokonkursi pidulik lõpuüritus

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused