Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Konkursil „Ehe Eesti – Eesti ettevõttele eesti nimi 2019“ võitis vabaühenduste kategoorias MTÜ Vaimupuu! Õnnitlusi jagati reedel, 4. oktoobril Eesti Keele Instituudis. Aitäh ¾üriile, kes hindas meie nime ja tegevust kõrgelt! Õnnitleme ka teisi võitjaid! Ettevõttenimede võistlust korraldavad Emakeele Selts ja Eesti Keelenõukogu ning toetab Haridus- ja Teadusministeerium, selle eesmärk on juhtida ettevõtjate ja avalikkuse tähelepanu avaliku ruumi võõrkeelestumisele ning väärtustada äri- ja ettevõttenimesid, mis on eestikeelsed, kõlalt ja kirjapildilt eestipärased, kujundlikud ja eristatavad; millel on oma lugu, seos ettevõtja tegevusvaldkonnaga, aja- või kultuurilooga, ettevõtja endaga VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!
Lõpuks saan jagada toodete kodulehtede tegemine kaasaegselt kohta ja nüüd leidsin. Olen kuulnud lausutavat tulemuslik veebilehe arendamine tasub leida usaldusväärne partner lepingud veebilehtede tegemine kodulehed milles on viidatud lihtsamat sorti netilehe tegemine kaasaegselt on samavõrd toimetatav ja sisukuse poolest lihtsa veebilehtede tegemine kaasaegselt kui uuele ettevõttele. zero base cad

VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!

November 2019

Konkursil „Ehe Eesti – Eesti ettevõttele eesti nimi 2019“ võitis vabaühenduste kategoorias MTÜ Vaimupuu!
Õnnitlusi jagati reedel, 4. oktoobril Eesti Keele Instituudis.

VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!

Õnnitlusi jagati reedel, 4. oktoobril Eesti Keele Instituudis.

Vaimupuu nimi sündis 2011. aastal, kui 1. aprillist Eesti Vaimupuudega Inimeste Tugiliidu algatusel ilmuma hakanud ajakiri Vaimukad kasvas niisuguse kiirusega, et selle välja andmiseks oli vaja luua uus MTÜ. Kuna vaimukat nime Vaimukad me enam kasutada ei saanud, tuli mõelda uus, soovitavalt sama vaimukas ja tabav.


Vaimupuu sündist sõnamänguna sõnast „vaimupuue“. Puu kui kõige elava ja kasvava sümbol meeldis meile ka. Vaimu kasvamise ja kasvatamisega sobisid meie informatiivne töö ning üritused, mida korraldasime.
Mõni aasta tagasi leiti ametkondades, et sõna „vaimupuue“ ei ole täpne, selle asemel tuleks kasutada hoopis sõna „intellektipuue“ või lausa „intellektihäire“. Hetkeks tekkis kahtlus, kas Vaimupuu ikka on nüüd päris õige nimi. Aga just uue sõna juurutamine loksutaski meie jaoks asjad paika!
Intellektipuudega inimestel võib nappida intellekti, ent vaimu ja vaimukust on neil küllaga. Seda tõestab juba 8. korda toimuv iga-aastane Vaimupuu fotokonkurss, kuhu viimastel kordadel on laekunud tuhatkond fotot. See näitab ilmekalt, et loovus ei sõltu puudest.
Vaimupuu korraldatavad koolitused annavad lihtsate selgitustega õpetusi iseseisvaks eluks, arendavad vaimu. Meie siiani viimane suur koolitusprojekt sai teoks juulis, kui korraldasime Vaimupuu Suvekooli, milles osales üle 200 inimese.

Aitäh ¾üriile, kes hindas meie nime ja tegevust kõrgelt! 
Õnnitleme ka teisi võitjaid! 

Ettevõttenimede võistlust korraldavad Emakeele Selts ja Eesti Keelenõukogu ning toetab Haridus- ja Teadusministeerium, selle eesmärk on juhtida ettevõtjate ja avalikkuse tähelepanu avaliku ruumi võõrkeelestumisele ning väärtustada äri- ja ettevõttenimesid, mis on eestikeelsed, kõlalt ja kirjapildilt eestipärased, kujundlikud ja eristatavad; millel on oma lugu, seos ettevõtja tegevusvaldkonnaga, aja- või kultuurilooga, ettevõtja endaga.

Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!
VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!
VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!
VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA

VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA

Õnnitlusi jagati reedel, 4 oktoobril Eesti Keele Instituudis Konkursil „Ehe Eesti – Eesti ettevõttele eesti nimi 2019“ võitis vabaühenduste kategoorias MTÜ Vaimupuu!Õnnitlusi jagati reedel, 4. oktoobril Eesti Keele Instituudis.

VAIMUPUU NIMI HINNATI AUHINNA VÄÄRILISEKS!

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused