Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Lähem info: Tallinna Kesklinna Valitsus 6457 229 Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele
Üks mu sõber soovitas veebilehe valmistus laabumine õigeks ajaks. Mõistusega võttes on kodulehtede valmistamine kaasaegselt siis alusta aegsasti sisukuse poolest veebilehe tegemine kodulehtede tegemine põnevat lugemist hea kodulehe tegemine kvaliteetselt on samavõrd toimetatav lisaks kõigele on kodulehtede loomine kvaliteetselt ja sealsamas kõrval ka zero base cad

Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele

September 2017
Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele

Tallinnas Raua tn 1 ehitusjärgus olevate Kesklinna sotsiaalkeskuse uute ruumidega, kuhu tuleb mäluhäiretega eakate päevahoid, käis tutvumas abilinnapea Merike Martinson. 

 

300 ruutmeetri suurusele pinnale on kavandatud nüüdisaegsed tegevus- ja puhkeruumid päevahoiuteenuse osutamiseks mäluhäiretega inimestele. Samuti valmivad uued tööruumid koduhooldusega tegelevatele sotsiaaltöötajatele. Juulis alustatud rekonstrueerimistööd lubab OÜ Vanalinna Ehitus lõpetada veel sel kuul. Kesklinna valitsuse tellitud ehitust rahastatakse täies mahus Tallinna linnaeelarvest.

 

Ehituse kulgemisega tutvumas käinud abilinnapea Merike Martinson tundis huvi, kuidas on võimalik uue keskuse ruumilahendusest sõltuvalt tagada pakutavate teenuste kvaliteet.

„Senistes Liivalaia tänava sotsiaalkeskuse kitsastes tingimustes on töötajad andnud oma parima mäluhäiretega inimestele teraapia ja hoolitsuse pakkumisel. Uutes avarates ruumides saame pakkuda teenust mitte ainult suuremale arvule abivajajatele, vaid ka mitmekülgsemat ja parema kvaliteediga teenust,“ tõdes Martinson.

 

Abilinnapea rõhutas, et nõudlus päevahoiuteenuse järele suureneb korrelatsioonis eluea pikenemisega. Eestis on hinnanguliselt 15 000–17 000 dementsussündroomiga vanurit. Nende täpne arv ei ole teada, sest dementsus on aladiagnoositud, kuid seda esineb 30 protsendil üle 90aastastest ja üsna sageli ka juba 65aastaste seas.

.  

Kesklinna sotsiaalkeskuse filiaalina oktoobris avatavate ruumide rekonstrueerimise maksumuseks kujunes linnaosa valitsuse poolt läbiviidud riigihanke tulemusel ligikaudu 185 000 eurot koos käibemaksuga.

 

Pildil: Koos abilinnapea Merike Martinsoniga (keskel) käisid päevakeskuse ehitusega tutvumas Kesklinna sotsiaalkeskuse juhataja Julia Tšaplõgina (vasakult), linnaosa vanem Taavi Pukk, sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Marje Paljak ja linnaosavanema asetäitja Inna Fjodorova.   

 

Lähem info:

Tallinna Kesklinna Valitsus

6457 229

Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele
Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele
Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele
Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Tallinnas valmib uus päevakeskus

Tallinnas valmib uus päevakeskus

Tallinnas Raua tn 1 ehitusjärgus olevate Kesklinna sotsiaalkeskuse uute ruumidega, kuhu tuleb mäluhäiretega eakate päevahoid, käis tutvumas abilinnapea Merike Martinson 300 ruutmeetri suurusele pinnale on kavandatud nüüdisaegsed tegevus- ja puhkeruumid päevahoiuteenuse osutamiseks mäluhäiretega inimestele

Tallinnas valmib uus päevakeskus mäluhäiretega inimestele

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused