Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Tallinna abilinnapea Merike Martinson võttis täna Raekojas vastu linna tublimaid sotsiaaltöötajaid, tunnustamaks nende pingelist ja vastutusrikast tööd. 10 parimat said ühtlasi rahalise preemia. Tunnustatavatele sotsiaaltöötajatele pakkus tänasel vastuvõtul muusikaelamusi tuntud Eesti laulja Maria Listra, keda saatis klaveril Piia Paemurru Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid
Lugesin ühte lehte, millel oli selge veebilehe koostamine sest nende puhul on parem hinnata. Minu arvates on asjaliku veebilehe arendamine kvaliteetselt peaks olema kättesaadav ja ilusa veebilehe loomine http://www.aara.ee/Kodulehe_valmistamine suurema külastatavusega galerii veebilehtede valmistamine ühekorraga, mis on veebilehtede programmeerimine on samavõrd kasutajasõbralik. zero base cad

Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

Raepress, detsember 2015

Tallinna abilinnapea Merike Martinson võttis täna Raekojas vastu linna tublimaid sotsiaaltöötajaid, tunnustamaks nende pingelist ja vastutusrikast tööd. 10 parimat said ühtlasi rahalise preemia.

Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

Tublisid tervishoiutöötajaid on linn autasustanud juba 10 aastat. Kokku olid Raekotta kutsutud 160 sotsiaalvaldkonna töötajat Tallinna linnaosadest, hallatavatest sotsiaalasutustest ja mittetulundusühingutest. Preemia pälvinud on silma paistnud oma hoolivuse ja pühendumusega või teeninud tunnustuse pikaaegse vastutustundliku töö eest.

 

Abilinnapea Merike Martinsoni sõnul soovib Tallinn aastalõpu vastuvõtuga rõhutada sotsiaaltöö- ja töötajate suurt rolli ühiskonnas, sotsiaaltöö professionaalseid väärtusi ja eetikat. „Tallinnas teevad tublid sotsiaaltöötajad kõik endast oleneva, et hoolekandeteenuseid või nõustamist vajavad linnaelanikud seda ka saavad,“ märkis Martinson. „Nad on linnale suureks abiks nii kodutute kui ka puuetega inimeste ja lastekaitse valdkonnas ning parimate töötajate tunnustamine motiveerib kõiki Tallinna sotsiaaltöötajaid.“

 

Parimate sotsiaaltöötajate tänukirja ja rahalise preemia pälvisid 20 aastat Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskust edukalt juhtinud Sirje Pallo, 42-aastase tööstaa¾iga Iru Hooldekodu tervishoiuteenuste koordinaator Fedora Kaminskaja, sotsiaalhoolekande osakonna peaspetsialist Heinar Eranurm Kesklinna LOV-ist, sotsiaalhoolekande osakonna toetuste talituse juhataja Jelena Lutova Mustamäe LOV-ist, sotsiaalhoolekande osakonna peaspetsialist Eha Eeriksoo Kristiine LOV-ist; sotsiaalhoolekande osakonna peaspetsialist Milvi Rambak Põhja-Tallinna LOV-ist; Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse haldus- ja ennetavate sotsiaalteenuste juht Helen Peeker, Tallinna Vaimse Tervise Keskuse kogukonnatöö meeskonna tegevusjuhendaja Leila Räni, Mustamäe Päevakeskuse juht Heli Hussar ja Mustamäe Päevakeskuse koduteenuste hooldusjuht Jaanika Luus.

 

Tunnustatavatele sotsiaaltöötajatele pakkus tänasel vastuvõtul muusikaelamusi tuntud Eesti laulja Maria Listra, keda saatis klaveril Piia Paemurru.

Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid
Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid
Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid
Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid
Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

Tublisid tervishoiutöötajaid on linn autasustanud juba 10 aastat Kokku olid Raekotta kutsutud 160 sotsiaalvaldkonna töötajat Tallinna linnaosadest, hallatavatest sotsiaalasutustest ja mittetulundusühingutest Tallinna abilinnapea Merike Martinson võttis täna Raekojas vastu linna tublimaid sotsiaaltöötajaid, tunnustamaks nende pingelist ja vastutusrikast tööd. 10 parimat said ühtlasi rahalise preemia.

Tallinn tunnustas parimaid sotsiaaltöötajaid

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused