Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
6. detsembril kell 12-18 kutsub Tallinna Puuetega Inimeste Koda teid kõiki jõuluturule, kus ligipääsetavates ruumides müüvad käsitööd ja jõuluvana kingikotti sobivaid tooteid nii puudega inimesed, ühingud kui ka teised käsitöötegijad. write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); mihk[no-Smpam)el@tallinnakoda.ee TPIK jõuluturg 2017
Miks mitte ka mugava kodulehtede valmistamine kvaliteetselt kohe ära teha. Vaatasin ringi, et kodulehtede valmistamine tasub leida usaldusväärne partner sisukalt asjaliku veebilehe tegemine firmadele testitud kodulehe tegemine hästi suurema külastatavusega väiksema veebilehe koostamine kujunduslikult sealsamas on palju näiteid vaid paari nädalaga veebilehe valmistamine kiiresti kui uuele ettevõttele. zero base cad

TPIK jõuluturg 2017

Detsember 2017

6. detsembril kell 12-18 kutsub Tallinna Puuetega Inimeste Koda teid kõiki jõuluturule, kus ligipääsetavates ruumides müüvad käsitööd ja jõuluvana kingikotti sobivaid tooteid nii puudega inimesed, ühingud kui ka teised käsitöötegijad.

TPIK jõuluturg 2017

Teist korda toimuval jõuluturul on osalejaid üle 30 ning osta on võimalik seepe, erilisi lasteraamatuid, kauneid ehteid, mett ning meevaha baasil puhastustooteid, albumeid, looduskosmeetikat, põnevat käsitööd ja palju-palju muud, mida kingikotti pista.

 

Jõuluturu raames toimuvad erinevad praktilised töötoad ja avatud on ka kohvik.

 

Jõuluturg toimub Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses, Endla 59.

 

Külastajatele on sissepääs tasuta. 

Lisainfo:

Mihkel Tõkke, tegevjuht

Tel: 52 56 560

E-post:

Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
TPIK jõuluturg 2017
TPIK jõuluturg 2017
TPIK jõuluturg 2017
TPIK jõuluturg 2017

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

TPIK jõuluturg 2017

TPIK jõuluturg 2017

Teist korda toimuval jõuluturul on osalejaid üle 30 ning osta on võimalik seepe, erilisi lasteraamatuid, kauneid ehteid, mett ning meevaha baasil puhastustooteid, albumeid, looduskosmeetikat, põnevat käsitööd ja palju-palju muud, mida kingikotti pista Jõuluturu raames toimuvad erinevad praktilised töötoad ja avatud on ka kohvik 6. detsembril kell 12-18 kutsub Tallinna Puuetega Inimeste Koda teid kõiki jõuluturule, kus ligipääsetavates ruumides müüvad käsitööd ja jõuluvana kingikotti sobivaid tooteid nii puudega inimesed, ühingud kui ka teised käsitöötegijad.

TPIK jõuluturg 2017

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused