Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
02 kell 15:00 Loe lähemalt näituse kohta Tallinna Kunstihoone koduleheküljelt Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus
Õigel hetkel planeerides arusaadava kodulehtede tegemine mõistlikult võib leida häid lahendusi. Meistritööna ajastatud korralik kodulehtede valmistamine kaasaegselt mille puhul ning lisaks hobi jaoks kodulehe valmistamine mõistlikult see link miks mitte uurida ka veebilehtede arendamine mis töötab ka koormusega kindlasti tasub tellida veebilehe uuendamine kujunduslikult on samuti kaasaegne. zero base cad

Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus

Detsember 2019
Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus

Tallinna Kunstihoones avatakse 13. detsembril rahvusvaheline kaasaegse kunsti näitus „Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus“, millega püütakse murda puuetega inimestega seotud eelarvamusi. Näitus, mis sündis koostöös Õiguskantsleri Kantselei ja Brüsseli kunsti- ja meediakeskusega ARGOS, on esindatud 13 kunstniku teosed, mille valisid välja kuraatorid Christine Sun Kim ja Niels Van Tomme.

Väljapaneku kuraatorid on valinud näitusele puuetega kunstnike teosed, mida on eksponeeritud maailma tippgaleriides Guggenheimist Tate’ini. „Kunstnike töid uurides nägime, et need kõik puudutavad keelt ja suhtlust. Keel aitab teha puude nähtavaks ja selle kandjat kaasata, aga võib muuta selle ka nähtamatuks ja tõrjutuks,“ kirjeldasid Kim ja Van Tomme.

„Kunst on vaba, ütleb põhiseadus. Kuid juurdepääs kunstile pole seda kahjuks sugugi mitte. Kuidas ikkagi tajuda Ants Laikmaa maali „Vaade Caprilt“, Arvo Pärdi tintinnabulit, mõnda skulptuuri, tikandisse või videotaiesesse kätketud sõnumit, kui vastavad meeled ei tööta? Kuidas pääseda näitusele, kuhu viib kitsas trepp, kuid ainsaks liikumisvahendiks on ratastool? On liigutav, et peagi avatav näitus püüab – loodetavasti edukalt – nii mõnegi ületamatuks peetud takistuse ületada. Tere tulemast näitusele!“ lisas õiguskantsler Ülle Madise.

Näitus jääb avatuks 24. veebruarini 2020 ning on ligipääsetav nii liikumis-, nägemis- kui ka kuulmispuudega inimestele:

Loe lähemalt näituse kohta Tallinna Kunstihoone koduleheküljelt.

Soovime sõpradele, liikmetele ja koostööpartneritele Head vana aasta lõppu!
Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus
Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus
Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus
Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Sõna mõjutus: puue, suhtlus,

Sõna mõjutus: puue, suhtlus,

Tallinna Kunstihoones avatakse 13 detsembril rahvusvaheline kaasaegse kunsti näitus „Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus“ , millega püütakse murda puuetega inimestega seotud eelarvamusi

Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused