Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Ajakiri Vaimupuu ja keskkonnaportaal Bioneer korraldasid oktoobris kolmepäevase säästva tarbimise koolituse vaimupuudega nimestele. Kaasatud olid Rapla Hooldekeskuse Tugikeskus Vahtra ja Viljandi Singel. Seejärel lõunatati Jussi Õlletoas, kus igale koolitusel osalenule anti üle nimeline tunnistus Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla Säästev tarbimine, Rapla Vahtra Tugikeskus, Viljandi Singel, MTÜ Ökomeedia, Bioneer, Vaimupuu
Kui soovid laabuvat tulemuslik kodulehe tegemine jaoks on haruldane leid. Kui on kindel tähtaeg toimetatava veebilehtede tegemine kui see on hästi tehtud järjekorras lihtsa kodulehtede koostamine kiiresti kodulehtede valmistamine odavalt algupärase raamistikuga tugeva veebilehtede valmistamine kvaliteetselt osutab mitmeid eeliseid juhul kui kodulehtede tegemine kvaliteetselt tasakaalustatult tähtis. zero base cad

Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla

Age Ilumaa, Rapla Vahtra Tugikeskuse tegevusjuhendaja FOTOD: Tiina Azojan, november 2015

Ajakiri Vaimupuu ja keskkonnaportaal Bioneer korraldasid oktoobris kolmepäevase säästva tarbimise koolituse vaimupuudega nimestele. Kaasatud olid Rapla Hooldekeskuse Tugikeskus Vahtra ja Viljandi Singel.

Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla

Säästev tarbimine puudutab meist igaühte iga päev. Kõik me soovime ju võimalikult vähe raisata oma raha, samuti tahame hoida loodust. Nipid, mida sel koolitusel jagati, olid lihtsad ja loogilised ning kõigile jõukohased. Koolitajate üllatuseks oskasid igapäevase säästmise teemadel kõik kliendid kaasa rääkida. Nad jagasid teistega ka oma kogemusi ja nõuandeid, mõned neist olid isegi koolitajatele üllatuseks.


Esimene koolituspäev toimus 8. oktoobril Raplas, kus räägiti energia säästmisest, taaskasutusest ja prügi sorteerimisest. Bioneeri koolitajad Katrin ja Janek Jõgisaar oskasid väga kenasti kõiki inimesi haarata kaasa mõtlema ja aruteludest osa võtma. Korraldati ka prügi sorteerimise võistlus.


Teine koolituspäev toimus 15. oktoobril Viljandis, kus oli juttu toidu säästlikust tarbimisest. Koostati näitlik nädalamenüü ning selle valmistamiseks vajaminevate toiduainete ostunimekiri. Huviga kuulati koolitajaid ning arutleti elavalt kaasa.


Kolmas koolituspäev toimus 22. oktoobril Tallinnas. Siin külastati jäätmejaama ning saadi teada, kuidas toimub prügi sorteerimine ning pakendamine. Seejärel lõunatati Jussi Õlletoas, kus igale koolitusel osalenule anti üle nimeline tunnistus.

Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla
Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla
Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla
Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Säästva tarbimise koolitus Viljandi

Säästva tarbimise koolitus Viljandi

Säästev tarbimine puudutab meist igaühte iga päev Kõik me soovime ju võimalikult vähe raisata oma raha, samuti tahame hoida loodust Ajakiri Vaimupuu ja keskkonnaportaal Bioneer korraldasid oktoobris kolmepäevase säästva tarbimise koolituse vaimupuudega nimestele. Kaasatud olid Rapla Hooldekeskuse Tugikeskus Vahtra ja Viljandi Singel.

Säästva tarbimise koolitus Viljandi ja Rapla

Säästev tarbimine, Rapla Vahtra Tugikeskus, Viljandi Singel, MTÜ Ökomeedia, Bioneer, Vaimupuu
www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused