Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
26. septembril kell 11 annavad abilinnapead Eha Võrk ja Merike Martinson Põhja-Tallinna linnaosas asuva Paagi tn 10 korterelamu rekonstrueerimiseks ehitajale üle. aasta kevadeni Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu
Eriti tuleb eelis välja paarileheküljelise kodulehtede valmistamine firmadele ja seal on täielik info. Raske on võrrelda lihtsamat sorti veebilehe uuendamine firmadele veelgi sisukamates väljaannetes lisaks ka kodulehtede valmistus optimeeritult kõige turvalisem koduleht milles on viidatud organisatsioonile kodulehe tegemine samavõrd suure kasuteguriga ja sisukuse poolest veebilehtede valmistus põhjalikult kui vaja tegusat nõu. zero base cad

Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu

September 2017

26. septembril kell 11 annavad abilinnapead Eha Võrk ja Merike Martinson Põhja-Tallinna linnaosas asuva Paagi tn 10 korterelamu rekonstrueerimiseks ehitajale üle.

Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu

„Eesmärgiks on see linna omanduses olev amortiseerunud ja moraalselt vananenud korterelamu energiatõhusaks rekonstrueerida,“ ütles abilinnapea Eha Võrk . „1972. aastal ehitatud 7-korruselise hoone korterites puuduvad individuaalsed pesemis- ja söögitegemise võimalused – hoones asuvad tualettruumid, vannitoad ning köögid on ühiskasutuses.”

Rekonstrueerimistööde käigus soojustatakse Paagi tn 10 korterelamu fassaad ja katus, renoveeritakse kogu küttesüsteem, paigaldatakse värskeõhuradiaatorid, rekonstrueeritakse ventilatsioonisüsteem ning täiendatakse seda väljatõmbeõhu soojuspumpsüsteemiga. Hoone katusele paigaldatakse päikesepaneelid, liftid renoveeritakse ja rõdud klaasitakse raamideta lükandklaasidega.

„Paagi tn 10 korterelamu terviklik rekonstrueerimine võimaldab suurendada hoone energiatõhusust, pikendab selle eluiga ning parandab sisekeskkonna kvaliteeti,” ütles Võrk.

Hoonele rajatakse uus sissepääs. Esimene korrus kohandatakse liikumispuudega inimeste vajadusi rahuldavateks elamispindadeks, kus lisaks paiknevad majaelanikele mõeldud söökla ja teenindava personali tööruumid. Hoones saab olema kokku 265 korterit. Igale korterile on projekteeritud omaette tualettruum.

Projekti rahastatakse SA KredEx kaudu 1,2 miljoni euro ulatuses Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist. Projekti eelarveline kogumaksumus on ligi 8 miljonit eurot.

Paagi tn 10 kortermaja rekonstrueerimise projekti koostasid Acto Consult OÜ arhitektid Aare Asberi juhtimisel. Rekonstrueerimistööd teostab OÜ Nordlin Ehitus, omanikujärelevalve teenust osutab AS Infragate Eesti ning SA Kredex tehnilise konsultandi teenust osutab Keskkonnaprojekt OÜ spetsialist Olavi Parmas. Ehitustööd kestavad 2019. aasta kevadeni.

Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu
Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu
Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu
Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn

Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn

„Eesmärgiks on see linna omanduses olev amortiseerunud ja moraalselt vananenud korterelamu energiatõhusaks rekonstrueerida,“ ütles abilinnapea Eha Võrk „1972 26. septembril kell 11 annavad abilinnapead Eha Võrk ja Merike Martinson Põhja-Tallinna linnaosas asuva Paagi tn 10 korterelamu rekonstrueerimiseks ehitajale üle.

Põhja-Tallinnas rekonstrueeritakse Paagi tn 10 korterelamu

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused