Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Ligipääsetavuse nõukogu on ligipääsetavuse ja universaalse disaini küsimuste lahendamiseks ning sotsiaalkaitseministrile järelduste ja ettepanekute esitamiseks moodustatud nõuandva õigusega alaline nõukogu, mis kohtub vähemalt kaks korda aastas. a sotsiaalkaitseministri käskkirjaga nr 77 Ligipääsetavuse nõukogu
Minu arvates on kodulehtede valmistamine kui läheb korda. Netis tuleb tähelepanu pöörata tekstilise kodulehtede koostamine firmadele kui see on hästi tehtud tasub lugeda kodulehtede loomine hästi www.aara.ee vajalik ja veebilehe valmistamine tehniliselt sealsamas on palju näiteid kindlasti tasub tellida lehe tegemine kujunduslikult juures tähtis ka tugi. zero base cad

Ligipääsetavuse nõukogu

Aprill 2018

Ligipääsetavuse nõukogu on ligipääsetavuse ja universaalse disaini küsimuste lahendamiseks ning sotsiaalkaitseministrile järelduste ja ettepanekute esitamiseks moodustatud nõuandva õigusega alaline nõukogu, mis kohtub vähemalt kaks korda aastas.

Ligipääsetavuse nõukogu

Nõukogu on 27-liikmeline ning koondab ministeeriumite, riigiasutuste, puuetega inimeste organisatsioonide, ülikoolide ja mittetulundusühingute esindajaid.

Nõukogu üks ülesandeid on juhtida ligipääsetavust ja universaalset disaini puudutavaid avalikke arutelusid, et suurendada ühiskonna teadlikkust ning juurutada kaasava elukeskkonna põhimõtteid arvestavat mõtte- ja

tegutsemisviisi. Ligipääsetavuse nõukogu jälgib ja hindab ligipääsetavusega

seotud seaduste ja standardite rakendamist, et olukord pidevalt paraneks.

2016. aastal jätkab nõukogu regionaalsete koosolekute läbiviimist, et kaardistada ligipääsetavuse olukord Eestis ja teha ettepanekuid olukorra parandamiseks.

Nõukogu lähtub seisukohast, et ligipääsetavusest võidavad kõik (sh väikelaste vanemad, lühiajalise tervisekahjustusega inimesed, eakad, reisikotiga liikuvad inimesed ja kõik teised erivajadustega inimesed), kuid kesksel kohal on puuetega inimeste kogemus ja seetõttu on puuetega inimeste organisatsioonid olulised koostööpartnerid arendusprotsessides ning sobivate lahenduste elluviimisel.

Nõukogu moodustati esimest korda 8. aprillil 2015.a sotsiaalkaitseministri  käskkirjaga nr 77.

Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
Ligipääsetavuse nõukogu
Ligipääsetavuse nõukogu
Ligipääsetavuse nõukogu
Ligipääsetavuse nõukogu

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Ligipääsetavuse nõukogu

Ligipääsetavuse nõukogu

Nõukogu on 27-liikmeline ning koondab ministeeriumite, riigiasutuste, puuetega inimeste organisatsioonide, ülikoolide ja mittetulundusühingute esindajaid Nõukogu üks ülesandeid on juhtida ligipääsetavust ja universaalset disaini puudutavaid avalikke arutelusid, et suurendada ühiskonna teadlikkust ning juurutada kaasava elukeskkonna põhimõtteid arvestavat mõtte- ja tegutsemisviisi Ligipääsetavuse nõukogu on ligipääsetavuse ja universaalse disaini küsimuste lahendamiseks ning sotsiaalkaitseministrile järelduste ja ettepanekute esitamiseks moodustatud nõuandva õigusega alaline nõukogu, mis kohtub vähemalt kaks korda aastas.

Ligipääsetavuse nõukogu

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused