Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Mulle meeldis see päev KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED
Samavõrd vedamine on ka veebilehtede uuendamine hästi teemal, mis annab lisainfot. Paljud on tähelepanu juhtinud veebilehe loomine optimeeritult hästi tasakaalustatud kommentaar kodulehe uuendamine loe vormi ja raamistiku asjaliku kodulehtede tegemine kaasaegselt olulistele aspektidele lisaks kõigele on veebilehtede arendamine kaasaegselt kui vaja tegusat nõu. zero base cad

KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED

FOTOD: TIINA AZOJAN, november 2015
KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED

ELE JANNO:
8. oktoobril 2015.a. olid meil külas Viljandi sõbrad. Koos kuulasime tarka juttu. Siis kirjutasime igaüks oma nimetähed kleeppaberile. Nimed pandi pluusi külge ja sain targemaks. Katrin Jõgisaar ja Janek Jõgisaar rääkisid meile, et vett tuleb kokku hoida. Hamba pesemisel hoia kraan kinni ja tee lahti, kui hambaid loputama hakkad. Tuli kustu, muidu on voolu raiskamine. Rääkisime prügist. Külas olid meil ka Janek Muru ja Kerttu Rakke Vaimupuu poolt, tutvustasid meile raamatut Janek Murust. Raamat läks hinge. Sain ka autogrammi. Oli hea tuju. Lõpetuseks oli hea salat ja magus amps.


RENEE KUUM:
Neljapäeval sõitsid meie juurde Viljandi Singeli külalised. Tallinnast sõitsid meie juurde Janek Muru ja Kerttu Rakke. Siis sõitsid Katrin Jõgisaar ning Janek Jõgisaar. Katrin rääkis kraanivee kokkuhoiust. Janek Jõgisaar rääkis seal elektri säästmisest. Katrin Jõgisaar rääkis prügi sorteerimisest. Koolitajad korraldasid prügi sorteerimise võistluse. Sõime salatit ja kringlit ja jõime mahla. Siis läksime kõik koju. Oli väga huvitav ja õpetlik päev.

 

AHTI LAOVÄLI:
Kraanivett ei tohi raisata. Veekannu tuleb puhastada. Puhastamata kann võtab rohkem elektrit. Duši all ära pikalt lobise. Tühjad patareid saab viia poodi. Prügi tuleb panna eraldi. Papp ja paber eraldi. Klaas ja plastmass eraldi. Komposti lähevad kartulikoored.

 

IGOR PEREGODOV:
Veekannu tuleb panna vähe vett. Nõusid võib pesta kausis. Pesumasin peab pesu täis olema. Kui elektriasjad on rikkis, tuleb elektrik kutsuda. Tuleb kasutada säästupirne. Plekk ja plastmass ühtekokku ei sobi. Vanad patareid ja elektripirnid tuleb viia poodi kasti.

 

MARJU NUKIS:

Koolitus algas Vahtras. Jõime kohvi ja siis hakkasid alguses Katrin ja Janek Jõgisaar meile vee kokkuhoiust rääkima. Kuidas vett säästlikult tarvitada. Siis läksime kultuurimaja teisele korrusele ja seal räägiti prügi sorteerimisest, kuidas prügi eraldi panna. Tehti kaks gruppi. Vahtra noored eraldi ja Viljandi inimesed eraldi. Tegime võidu prügi sorteerimist. Räägiti ka elektripirnide säästlikkusest. Sõime veel makaroni salatit ja kringlit. Päev oli sisukas. Seda oli vajalik teada.
Janek Muru Kerttu Rakke tutvustasid meile elulooraamatut „Pimedusest välja”. Aitäh päeva eest. Mina sain targemaks. Näiteks, et puuvilju peab leotama veidi soodat lisades. Järgmine koolitus on Viljandis ja lõpetamine Tallinnas.

 

TIIT OJAVEE:
Katrin ja Janek Jõgisaar rääkisid meile säästva tarbimise koolitusel prügist ja elektrist. Kuidas säästa vett, elektrit, toitu ja loodust. Kokkuhoid säästabki nii raha kui loodust. Tutvusime raamatuga „Pimedusest välja”. Kõik olid rõõmsad. Sõime salatit ja kringlit. Mulle meeldis see päev.

KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED
KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED
KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED
KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED

KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED

ELE JANNO: 8 oktoobril 2015

KOOLITUSEL OSALEJATE MULJED

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused