Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Vaimupuu eestvõttel oli 8. aprillil Raplas, Vahtra tugikeskuses, külas lauljatar Airi Vipulkumar Kansar koos oma väikese pojakesega. Olime tema külaskäiku oodanud põnevusega. Tore, super päev oli!“ Jah, tõesti oli super tore päev! Vahtra tugikeskuse pere on väga tänulik Janek Murule ja ajakirjale Vaimupuu, et meile tuli koju kätte selline suurepärane elamuste päev! Aitäh! India kultuuripäev Raplas
Otsisin ja leidsin MTÜ kodulehe valmistamine kiiresti sest nüüd on konkreetne aadress. Teiste materjalide, peale efektiivse veebilehe valmistamine kaasaegselt tegemine on haruldane kunst, täielikuks ülevaateks veebilehe valmistamine Aara disain OÜ pühendunud looming kodulehtede koostamine professionaalselt eeskujuks toodud või lisaks ka kodulehtede uuendamine kohta infot lugeda. zero base cad

India kultuuripäev Raplas

Vahtra tugikeskus, Vaimupuu Fotod . Tiina Azojan, juuni 2015

Vaimupuu eestvõttel oli 8. aprillil Raplas, Vahtra tugikeskuses, külas lauljatar Airi Vipulkumar Kansar koos oma väikese pojakesega. Olime tema külaskäiku oodanud põnevusega.

India kultuuripäev Raplas

Airil olid seljas India riided ning ta tutvustas meile Indiat, sealset kultuuri ja kombeid. Saime teada, et Airi on India vastu hakanud huvi tundma juba aastaid tagasi ja on seal mitmeid kordi reisil käinud. Kuulsime, kuidas Airi tutvus oma praeguse abikaasa Vipuliga ja missuguste rituaalide saatel toimusid nende pulmad.
Saime maitsta India toite. Airi jagas lahkelt selgitusi sellest, mida ja kuidas Indias süüakse. Põnev oli teada saada, et palju toite süüakse kätega!
Oma külaskäigu lõpetuseks laulis Airi kitarri saatel kolm laulu. Seejärel oli soovijatel võimalus küsida Airilt autogrammi ning lasta end temaga koos pildistada.

 

Vahtra rahvas pani kirja oma elamused sellest päevast.
RENEE: „Airi tuli koos lapsega ja Janekiga külla. Ta laulis oma laule. Kes tahtis, sai Airilt autogrammi. Sõime India sööke ja oli hea olla. Varsti hakkas Airi koju sõitma. Oli väga tore päev.“
Madis: „Meil käis külas Airi. Ta rääkis Indiast. Sõime läätse suppi, kala ja kana India moodi. Oli tore.“

ELE: „Oli külas Airi, kantrilaulja. Laulis kitarri saatel. Oli mõnus muusika. Airi oli tore, silmad särasid ja oli rõõmus. Rääkis India jutte. Istusin tema kõrval. Laps oli õnnelik. Sain maitsta India suppi ja õhukest leiba. Kana ja kala. See oli hea. Janek Muru, suured tänud! Sõbrad tänavad Sind! Mina olin õnnelik!“

TIIT: „Meil käis külas Airi, laulja. Ta rääkis Indiast ja oma abiellumisest. Indias annavad kõik lehmadele süüa. Airi mängis kitarri ja laulis laule. Sõime India toite.“

MARI: „Airi laulis kitarriga laule. Ilus kleit oli seljas. Laps oli kaasas. Sõime head toitu. Oli tore.“
Pille: „Airi tuli kell 11. Ta rääkis oma elust Indias. Airil oli laps kaasas. Tema nimi on Aarian. Airi tõi kaasa India sööki. Lõpuks ta laulis kitarriga. Ma sain temaga koos pilti teha. Airi oli nii kaunis oma kleidiga. Tore, super päev oli!“ Jah, tõesti oli super tore päev!

Vahtra tugikeskuse pere on väga tänulik Janek Murule ja ajakirjale Vaimupuu, et meile tuli koju kätte selline suurepärane elamuste päev!
Aitäh!

India kultuuripäev Raplas
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
India kultuuripäev Raplas
India kultuuripäev Raplas
India kultuuripäev Raplas
India kultuuripäev Raplas

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

India kultuuripäev Raplas

India kultuuripäev Raplas

Airil olid seljas India riided ning ta tutvustas meile Indiat, sealset kultuuri ja kombeid Saime teada, et Airi on India vastu hakanud huvi tundma juba aastaid tagasi ja on seal mitmeid kordi reisil käinud Vaimupuu eestvõttel oli 8. aprillil Raplas, Vahtra tugikeskuses, külas lauljatar Airi Vipulkumar Kansar koos oma väikese pojakesega. Olime tema külaskäiku oodanud põnevusega.

India kultuuripäev Raplas

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused