Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Eesti Inimõiguste Keskus esitles 9. detsembril värsket inimõiguste aruannet “Inimõigused Eestis 2020” , mis käsitleb arenguid aastatel 2018-2019. Aruanne koosneb 12 peatükist, mille autorid on valitsusest sõltumatud eksperdid erinevatest organisatsioonidest. Selles käsitletakse näiteks rahvusvähemuste, pagulaste, varjupaigataotlejate ja puuetega inimeste olukorda, samuti näiteks kogunemisvabaduse, õigusmõistmise ja sõnavabaduse temaatikat. Sisendi puuetega inimeste olukorra peatükki on andnud EPIKoja tegevjuht Anneli Habicht, tuues võtmeteemadena välja: ÜRO puuetega inimeste õiguste konventsiooni (ÜRO PIK) variraporti esitamine ÜRO-le Eesti Puuetega Inimeste Koja poolt ÜRO PIK-i järelevalve mehhanismi loomine õiguskantsleri juurde Võrdse kohtlemise seadus diskrimineerib jätkuvalt puudega inimesi Puuetega inimeste õiguste olukord KOV-i tasandil on ebaühtlane ja nõrk Jätkuvad probleemid tahtevastase ravi ja kinnisesse asutusse paigutamisega Loe aruande kokkuvõtet Loe aruannet täismahus Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"
Samavõrd vedamine on ka ülevaatliku kodulehe valmistus kvaliteetselt ja seal on täielik info. Tõsiseltvõetav lahendus kodulehtede valmistamine kaasaegselt võib vajada lisaaega põnevalt kodulehe valmistamine leht selle kaudu saab lähemalt lugeda veebilehtede tegemine osutab mitmeid eeliseid veebilehe tegemine kvaliteetselt tasub vaeva kiiresti ära mis on uue veebilehe uuendamine mõistlikult millel on palju funktsioone. zero base cad

Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"

Detsember 2019

Eesti Inimõiguste Keskus esitles 9. detsembril värsket inimõiguste aruannet “Inimõigused Eestis 2020” , mis käsitleb arenguid aastatel 2018-2019. Aruanne koosneb 12 peatükist, mille autorid on valitsusest sõltumatud eksperdid erinevatest organisatsioonidest. Selles käsitletakse näiteks rahvusvähemuste, pagulaste, varjupaigataotlejate ja puuetega inimeste olukorda, samuti näiteks kogunemisvabaduse, õigusmõistmise ja sõnavabaduse temaatikat.

Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"

Sisendi puuetega inimeste olukorra peatükki on andnud EPIKoja tegevjuht Anneli Habicht, tuues võtmeteemadena välja:

  • ÜRO puuetega inimeste õiguste konventsiooni (ÜRO PIK) variraporti esitamine ÜRO-le Eesti Puuetega Inimeste Koja poolt
  • ÜRO PIK-i järelevalve mehhanismi loomine õiguskantsleri juurde
  • Võrdse kohtlemise seadus diskrimineerib jätkuvalt puudega inimesi
  • Puuetega inimeste õiguste olukord KOV-i tasandil on ebaühtlane ja nõrk
  • Jätkuvad probleemid tahtevastase ravi ja kinnisesse asutusse paigutamisega

Loe aruande kokkuvõtet
Loe aruannet täismahus

Soovime sõpradele, liikmetele ja koostööpartneritele Head vana aasta lõppu!
Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"
Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"
Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"
Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused

Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused

Sisendi puuetega inimeste olukorra peatükki on andnud EPIKoja tegevjuht Anneli Habicht, tuues võtmeteemadena välja: ÜRO puuetega inimeste õiguste konventsiooni (ÜRO PIK) variraporti esitamine ÜRO-le Eesti Puuetega Inimeste Koja poolt ÜRO PIK-i järelevalve mehhanismi loomine õiguskantsleri juurde Võrdse kohtlemise seadus diskrimineerib jätkuvalt puudega inimesi Puuetega inimeste õiguste olukord KOV-i tasandil on ebaühtlane ja nõrk Jätkuvad probleemid tahtevastase ravi ja kinnisesse asutusse paigutamisega Loe aruande kokkuvõtet Loe aruannet täismahus Eesti Inimõiguste Keskus esitles 9. detsembril värsket inimõiguste aruannet “Inimõigused Eestis 2020” , mis käsitleb arenguid aastatel 2018-2019. Aruanne koosneb 12 peatükist, mille autorid on valitsusest sõltumatud eksperdid erinevatest organisatsioonidest. Selles käsitletakse näiteks rahvusvähemuste, pagulaste, varjupaigataotlejate ja puuetega inimeste olukorda, samuti näiteks kogunemisvabaduse, õigusmõistmise ja sõnavabaduse temaatikat.

Ilmus inimõiguste aruanne "Inimõigused Eestis 2020"

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused