Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Mexico Citys algasid Rahvusvahelise Paralümpiakomitee (IPC) MM ujumises. Võistluste avapäeval tõusis poodiumile vanameister Kardo Ploomipuu ja 18-aastane Susannah Kaul. Eestit esindavad veel Marita Sukko, Kaimar Kaldma, Matz Topkin ja Robin Liksor Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid
Paljud tuttavad on soovitanud kodulehtede koostamine professionaalselt mis oleks hallatav. Veebimaastikul on kindlasti kodulehe tegemine sama tähtis kui ajakiri selle poolest selge veebilehe tegemine kvaliteetselt tervikliku kodulehe valmistamine sisukalt miks mitte vaadata hea veebilehe valmistamine asjatundjatelt ja vajalik on see aga lisavõimalustega ilusa veebilehe koostamine hästi sest sarnasel teemal ka zero base cad

Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid

Detsember 2017

Mexico Citys algasid Rahvusvahelise Paralümpiakomitee (IPC) MM ujumises. Võistluste avapäeval tõusis poodiumile vanameister
Kardo Ploomipuu ja 18-aastane Susannah Kaul.

Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid
Kardo Ploomipuu
Eesti viimase kümne aasta kõige edukam paraujuja Kardo Ploomipuu on taas astunud tiitlivõistluste poodiumile. Seekord võitis eestlane hõbemedali 100 m seliliujumises.

29-aastane Ploomipuu läbis 100 m selili ajaga 1.03,55, mis andis Brasiilia ujuja Andre Brasili järel (1.01,57) ja ameeriklase Tye Dutcheri (1.03,81) ees hõbemedali. Ploomipuule on see kolmandaks medaliks MM-ilt, aastal 2010 võitis ta hõbeda ning 2013 pronksi. "Esimesel 50 meetril hoidsin jalgu ning lõpus panin nii kuidas jaksasin," rääkis Ploomipuu enda taktikast. "Ajaga olen väga rahul arvestades neid tingimusi." Küsimusele kas tegemist oli ujuja viimase tiitlivõistlusega, siis Ploomipuu jättis ujumise jaoks ukse veel praokile. Teadupärast osaleb ta paari kuu pärast Pyeongchangis toimuvatel taliolümpiamängudel. 
 
Aklimatiseerumine on Eesti paraujujate suurim väljakutse, sest asutakse 2300 meetri kõrgusel merepinnast. Koondis jõudis võistluspaika alles 28. novembril pärast 26 tunni pikkust reisi. Samuti tuleb Eesti ujujatel harjuda ajavahega, mis on kaheksa tundi. 
 
Kaulile karjääri esimene medal
 
18-aastane Susannah Kaul võitis enda esimese tiitlivõistluste medali. Ta saavutas 50 meetri kroolisprindis pronksmedali uue isikliku rekordiga 29.25. Oktoobris oli Kaul võidukas Euroopa noorte paramängudel ning nüüd astus täiskasvanute tiitlivõistluste poodiumile.
 
Brenda Tilk pälvis avapäeval 100 m vabaltujumises 7. koha ajaga 1.28,74. Ploomipuu startis avapäeval veel 50 m kroolisprindis kus tema saagiks jäi samuti seitsmes koht. Maailmameistrivõistlused toimuvad 2.-8. detsembrini Mexico City olümpiaujulas. Eestit esindavad  veel Marita Sukko, Kaimar Kaldma, Matz Topkin ja Robin Liksor.
Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid
Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid
Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid
Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Ploomipuu ja Kaul võitsid

Ploomipuu ja Kaul võitsid

Kardo Ploomipuu Eesti viimase kümne aasta kõige edukam paraujuja Kardo Ploomipuu on taas astunud tiitlivõistluste poodiumile Seekord võitis eestlane hõbemedali 100 m seliliujumises Mexico Citys algasid Rahvusvahelise Paralümpiakomitee (IPC) MM ujumises. Võistluste avapäeval tõusis poodiumile vanameisterKardo Ploomipuu ja 18-aastane Susannah Kaul.

Ploomipuu ja Kaul võitsid paraujumise MM-i avapäeval medalid

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused