Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
7. -9. juulil toimus iga-aastane erivajadustega inimeste õppelaager Tartumaal, Kodijärve mõisas. Õppelaagris on ühendatud teadmiste täiendamine tegevuste käigus ning lõbus ajaveetmine. Seekordne laager oli järjekorranumbrilt juba 11. Igal aastal korraldab laagrit erinev organisatsioon. Möödunud aastal toimus laager Hiiumaal, kus rändlipp ja kell anti üle Kodijärve Kodule. Viimase päeva pidulikul lõputseremoonial langetati laagrilipp, et see teatepulgana üle anda järgmistele korraldajatele – Vahtra Tugikeskusele Raplast Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel
Vaatasin kirjutist veebilehe valmistamine kvaliteetselt mis oleks hallatav. Lepingu sõlmimiseks kiire netilehtede tegemine kujunduslikult hästi tasakaalustatud ning lisaks lakoonilise veebilehe valmistus optimeeritult http://www.aara.ee/Tooteid_esitleva_kodulehe_valmistamine_Dancestar_t_45-2 terviklik lähenemine mtü kodulehe valmistamine mõistlikult sealsamas on palju näiteid miks mitte ka asjalik kodulehtede valmistamine juures tähtis ka tugi. zero base cad

Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel

Fotod: Tiina Azojan, oktoober 2015

7.-9. juulil toimus iga-aastane erivajadustega inimeste õppelaager Tartumaal, Kodijärve mõisas. Õppelaagris on ühendatud teadmiste täiendamine tegevuste käigus ning lõbus ajaveetmine. Seekordne laager oli järjekorranumbrilt juba 11. Igal aastal korraldab laagrit erinev organisatsioon. Möödunud aastal toimus laager Hiiumaal, kus rändlipp ja kell anti üle Kodijärve Kodule.

Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel

Kodijärve Kodu alustas laagri korraldamist juba möödunud aastal. Algul oli kavas teha suur-üritus kusagil kaugemal, ent siis otsustati oma kodu kasuks – asub ju Kodijärve mõis looduskaunis kohas ning siia on alati tore inimesi kutsuda. Et laagri korraldamise kogemused olid kesised, otsustati läheneda asjale lihtsalt – elu koosnebki ju lihtsatest asjadest. Nii sai eesmärgiks teha laager, mis oleks põnev ja huvitav, kus saaks palju nalja ning mis jääks kauaks meelde.

Ürituse eestvedaja ja kogu visuaalse ning sisulise osa väljamõtleja oli Kodijärve tegevusjuhendaja Merle Miil- mann, lisaks lõid korralduses kaasa teised Kodijärve Kodu töötajad ja vabatahtlikud ning AS Hoolekandeteenused aitas toitlustusega.

Laagrilisi oli kohal Hiiumaalt, Antslast, Kuusalust, Raplamaalt, Maarja külast ja loomulikult Kodijärvelt. Nagu traditsiooniks saanud, avati laager piduliku rongkäigu ja lipuheiskamisega. Iga noorteühendus tegi väikese tutvustava etteaste. Järgnesid spordimängud ja meeleolukas vahupidu. Trallimine vahu sees oli äge ja meeldis kõigile.

Järgmisel päeval alustati kohe aktiivse tegevusega. Järve kaldal sai kala püüda ja ujuda. Õueasfaldile rulliti lahti tapeedirull ning ühisjoonistamise käigus joonistati selle valgele poolele pikk pildirida. Päev jätkus jalutuskäiguga Pangodi järve matkarajal. Pargijoogas sai igaüks oma painduvuse proovile panna. Õhtul korraldati mälumäng erivajadustega noortele ja nende juhendajatele, mille võitsid hiidlased. Päeva lõpetas meeleolukas karaoke ja koos vihuti tantsu poole ööni.

Viimase päeva pidulikul lõputseremoonial langetati laagrilipp, et see teatepulgana üle anda järgmistele korraldajatele – Vahtra Tugikeskusele Raplast.

Soovime sõpradele, liikmetele ja koostööpartneritele Head vana aasta lõppu!
Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel
Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel
Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel
Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel

Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel

Kodijärve Kodu alustas laagri korraldamist juba möödunud aastal Algul oli kavas teha suur-üritus kusagil kaugemal, ent siis otsustati oma kodu kasuks – asub ju Kodijärve mõis looduskaunis kohas ning siia on alati tore inimesi kutsuda 7.-9. juulil toimus iga-aastane erivajadustega inimeste õppelaager Tartumaal, Kodijärve mõisas. Õppelaagris on ühendatud teadmiste täiendamine tegevuste käigus ning lõbus ajaveetmine. Seekordne laager oli järjekorranumbrilt juba 11. Igal aastal korraldab laagrit erinev organisatsioon. Möödunud aastal toimus laager Hiiumaal, kus rändlipp ja kell anti üle Kodijärve Kodule.

Erivajadustega inimesed kohtusid Kodijärvel

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused