Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
17. veebruaril toimus Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses Erivajadustega Inimeste Teatripäev. Hiidlasi esindas seekord Kõrgessaare Päevakeskuse näitetrupp, kuhu kaasati ka MTÜ Kõrgessaare Puuetega Noorte Klubi Vikerkaar liikmeid. Seekord valisime esitamiseks Larissa Eelma kirjutatud lustaka loo „Noore peremehe vallatused“, kus lisaks talu pererahvale tegid nalja nii sulased kui ka kabareetüdrukud. Täname meie toetajaid Hiiumaa Kultuurkapitali ekspertgruppi ja Hiiu Valla Sotsiaalkeskust Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul
Kui valminud tulemus on efektiivne kodulehtede arendamine optimeeritult siis oli keerukas leida. Olen kuulnud lausutavat organisatsioonile kodulehtede tegemine kvaliteetselt ja see ei saa olla juhus selleks arusaadava kodulehe tegemine tehniliselt http://www.aara.ee/Kodulehe_tegemine viidatud lehel on arusaadava kodulehe arendamine kujunduslikult ja paljude aspektide poolest innovatiivselt viimistletud galerii kodulehtede tegemine saab kiiresti tööle. zero base cad

Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul

FOTOD: TIINA AZOJAN, aprill 2016

17. veebruaril toimus Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses Erivajadustega Inimeste Teatripäev. Hiidlasi esindas seekord Kõrgessaare Päevakeskuse näitetrupp, kuhu kaasati ka MTÜ Kõrgessaare Puuetega Noorte Klubi Vikerkaar liikmeid. Seekord valisime esitamiseks Larissa Eelma kirjutatud lustaka loo „Noore peremehe vallatused“, kus lisaks talu pererahvale tegid nalja nii sulased kui ka kabareetüdrukud.

Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul
Auhinnakujukesed on valmistatud Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses.

Teatripäeva ettevalmistused ja näidendiproovid hakkasid pihta kohe pärast jõulupuhkust, sest soovisime kõik ilusti selgeks saada. Kõigepealt oli vaja leida sobivad kostüümid ja proove sai tehtud mitu korda nädalas, nii et mõnel näitlejal jõudis isegi tüdimus peale tulla. Aga sellest kõigest oli ikka kasu ka, sest Teatripäeval ei läinud kellelgi ükski tekst meelest.
Meile, hiidlastele, on alati olnud sellistel üritustel osalemine meeltmööda, sest ega me ju nii tihti siit mere tagant välja pääse ja reeglina peame juba eelmisel päeval startima. Seega saime terve öö mandri peal veeta ja käia vaatamas sealseid vaatamisväärsusi. Seekord külastasime Suurgildi muuseumit ning martsipani töötuba. Õhtul mõnulesime Viimis Spa saunades ja basseinides. Kõik need uued avastused ning lõõgastumishetked andsid meile energiat järgmiseks päevaks, et olla etenduste ajaks reipad ja rõõmsad.
Kuna oleme ka varasematel aastatel teatripäevadel osalenud, siis oli suur rõõm oma ammuste sõpradega taas kohtuda. Lisaks meile astusid osalejatena lavale ka Tori Sotsiaalmaja, Rapla Vahtra Tugikeskuse, Vändra Alevi Sotsiaalmaja, MTÜ Tugiliisu, Türi Päevakeskuse, Paide Sotsiaalkeskuse, EVI Päevakeskuse ja loomulikult Astangu keskuse oma näitlejad. Kõik etendused, mida nägime, olid väga põnevad ja tore oli näha, et ka teised näitetrupid olid korralikult oma eeskavad ette valmistanud. See päev andis meile palju esinemisjulgust juurde, et ka edaspidi vapralt lavalaudadel särada.
Lisaks laval esinemisele saime võimaluse end ka laiemale publikule tutvustada – nimelt oli kohal TV3 võttegrupp. „Seitsmeste uudiste“ jaoks filmiti katkendeid meie etteastest ning intervjueeriti meie näitetrupi liikmeid.
Kel huvi, siis see võib minna TV3 kodulehele seda lõiku uuesti vaatama. Aadress on http://tv3play.tv3.ee/sisu/seitsmesed-uudised-2016/703074?autostart=true ja Astangu teatripäeva uudislõik hakkab pihta 52. minuti peal.
Täname meie toetajaid Hiiumaa Kultuurkapitali ekspertgruppi ja Hiiu Valla Sotsiaalkeskust.

Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul
Soovime sõpradele, liikmetele ja koostööpartneritele Head vana aasta lõppu!
Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul
Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul
Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul
Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul

Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul

Auhinnakujukesed on valmistatud Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses Teatripäeva ettevalmistused ja näidendiproovid hakkasid pihta kohe pärast jõulupuhkust, sest soovisime kõik ilusti selgeks saada 17. veebruaril toimus Astangu Kutserehabilitatsioonikeskuses Erivajadustega Inimeste Teatripäev. Hiidlasi esindas seekord Kõrgessaare Päevakeskuse näitetrupp, kuhu kaasati ka MTÜ Kõrgessaare Puuetega Noorte Klubi Vikerkaar liikmeid. Seekord valisime esitamiseks Larissa Eelma kirjutatud lustaka loo „Noore peremehe vallatused“, kus lisaks talu pererahvale tegid nalja nii sulased kui ka kabareetüdrukud.

Erivajadustega inimeste TEATRIPÄEV Astangul

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused