Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Reedel, 26. augustil toimub Viljandi lauluväljakul suur üleriigiline erivajadustega inimeste laulupidu "Laulan helisema maa". Juba kaheksandat aastaringi käiv üritus toob tänavu laulukaare alla rekordarvu osalejaid: kui eelmisel aastal oli kohal ligi 500 peolist, siis tänaseks on ennast registreerinud juba 614 peolist ja koorijuhti. ee/meelelahutus/uudis/2015/08/27/erivajadustega-inimesed-pidasid-uhiselt-laulupidu AS Hoolekandeteenused
Eriti tuleb eelis välja artiklite kodulehtede tegemine optimeeritult ja teda ma usaldan. Optimeeritult peaks olema organisatsioonile kodulehtede loomine kvaliteetselt võib vajada lisaaega järjekorras veebilehe tegemine kaasaegselt loe terviklik lähenemine toimetatava kodulehe valmistamine kvaliteetselt ja see paistab välja sisukuse poolest veebilehtede valmistamine kuidas lähemalt elemendid zero base cad

AS Hoolekandeteenused

Pressiteade 22.08.2016, august 2016

Reedel, 26. augustil toimub Viljandi lauluväljakul suur üleriigiline erivajadustega inimeste laulupidu "Laulan helisema maa". Juba kaheksandat aastaringi käiv üritus toob tänavu laulukaare alla rekordarvu osalejaid: kui eelmisel aastal oli kohal ligi 500 peolist, siis tänaseks on ennast registreerinud juba 614 peolist ja koorijuhti.

AS Hoolekandeteenused

AS Hoolekandeteenused Viljandi ja Karula kodude juht Kristel Jaago sõnul on see siiras laulurõõm, mis inimesed nii sel kui eelnevatel aastatel kodudest ühtekokku toob. "Me kõik oleme oma elus kogenud, kuidas ühiselt veedetud hetked, ühised läbielamised, ühised emotsioonid võivad liita. Koosolemise ja -tegemise kogemus on midagi sellist, mida mäletame veel pikkade aasta pärast. Sellised mälestused seovad inimesi eriliselt"  Jaago lisas, et erivajadustega inimeste laulupeo võlu peitub ka selles, et laulud on kõigile tuntud ning neid on lihtne kaasa laulda ka publikul.

 

Osalejaid on tulemas pea igast Eestimaa nurgast: kokku sõidab Viljandisse 36 koori, neist 17 AS Hoolekandeteenused kodudest ning 19 külaliskoori.  Laulupidu algab kell 14 ühise rongkäiguga, millele järgneb ühislaulmine.  Külalisesinejana astub üles alternatiivne punk/hardrocki bänd "Bandemoonium". Kui eelmine pidu oli kodu-teemaline, siis sel aastal lauldakse sõpradest ja sõprusest.

 

Kui täna enam laulukoorina ennast osalema registreerida ei saa, sest laulude õppimiseks ja harjutamiseks on jäänud liiga vähe aega, siis publikuna on Viljandi lauluväljakule oodatud kõik laulusõbrad.

 

Laulupeo traditsioon sai alguse kaheksa aastat tagasi Kernu hooldekodus oma rahvale korraldatud laulupeost. Iga aastaga on üritus aina hoogu ning uusi ja uusi lauluhimulisi juurde saanud. Eelmisest aastast on laulupeol ka oma laul, Anu Röömeli just selleks puhuks ja erivajadustega inimestele kirjutatud "Kollane päike". Laulupeo ideed kannavad laulu refräänist kujunenud moto "Laulan helisema maa" ning Karula Kodu elanike Kati ja Paveli joonistatud logo.

 

Täpsemat infot laulupeo kohta saab sündmuse Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/events/972017752867905/

Enne kui alustame 26. augustil tänavusega, meenutame TV3 vahendusel eelmist laulupidu. http://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2015/08/27/erivajadustega-inimesed-pidasid-uhiselt-laulupidu

 

 

Vaimupuu fotokonkurss on lõppenud
Suured tänud kõigile, kes osalesid Vaimupuu fotokonkursil.
Täname ka konkursi toetajaid
AS Hoolekandeteenused
AS Hoolekandeteenused
AS Hoolekandeteenused
AS Hoolekandeteenused

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

AS Hoolekandeteenused

AS Hoolekandeteenused

AS Hoolekandeteenused Viljandi ja Karula kodude juht Kristel Jaago sõnul on see siiras laulurõõm, mis inimesed nii sel kui eelnevatel aastatel kodudest ühtekokku toob "Me kõik oleme oma elus kogenud, kuidas ühiselt veedetud hetked, ühised läbielamised, ühised emotsioonid võivad liita Reedel, 26. augustil toimub Viljandi lauluväljakul suur üleriigiline erivajadustega inimeste laulupidu "Laulan helisema maa". Juba kaheksandat aastaringi käiv üritus toob tänavu laulukaare alla rekordarvu osalejaid: kui eelmisel aastal oli kohal ligi 500 peolist, siis tänaseks on ennast registreerinud juba 614 peolist ja koorijuhti.

AS Hoolekandeteenused

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused