Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Tänavu toimus juba teist aastat Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsus üles ostma ja kandma sinilille rinnamärki kaitseväe ja kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Töövõimaluste suurendamiseks plaanitakse luua üle Eesti kaitstud töö keskuste võrgustiku, kus paljud psüühilise erivajadusega inimesed saavad tööks vajalikud oskused, teadmised ja harjumuse ning järk-järgult valmisoleku liikuda edasi avatud tööturule 75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti
Pole palju aega möödunud, kui asjaliku veebilehtede programmeerimine mis pakub eelist. Sisukuse ja funktsionaalsusega MTÜ netilehtede tegemine ja see ei saa olla juhus kommentaar netilehe tegemine firmadele kogu artikkel www.aara.ee mis pakub põnevat tekstilise veebilehe valmistus kvaliteetselt ja vajalik on see tohutult edasiarendatud kodulehtede tegemine põhjalikult saab kiiresti tööle. zero base cad

75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti

AS Hoolekandeteenused, juuni 2015

Tänavu toimus juba teist aastat Eesti Vigastatud Võitlejate
Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsus üles ostma ja kandma sinilille rinnamärki kaitseväe ja kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks.

75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti
Sinilille märkide valmistamisse andis panuse ka Uuemõisa Kodu.

Iga vilditud märk on unikaalne käsitöö, mida meisterdasid SA Hea Hoog vahendusel suure hoole ja pühendumisega vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti. Selle projekti kaudu said möödunud aastal tööd üle saja ja tänavu tervelt 120 erivajadusega inimest.
Hea Hoog on 2010. aastal AS Hoolekandeteenused poolt loodud sihtasutus, mille ülesandeks on erivajadustega inimestele töö leidmine, tööandjatele töö vahendamine, tellimuste ja hangete täitmine ning valmistatud käsitööesemete turustamine.
SA Hea Hoog majandusaasta aruandest selgub, et erivajadusega inimeste tööhõive arendamisse panustatud töö toob aasta-aastalt järjest paremaid tulemusi. Kokku töötas 2014. aastal SA Hea Hoog toel ligi 560 psüühilise erivajadusega inimest. Keskmiselt teenis iga inimene aastas veidi enam kui 200 eurot, kuid tublimate töötajate kuupalk küündis kuni 500 euroni.
Erivajadusega inimeste võimetele ja oskustele vastavat tööd pakkusid kümned ettevõtted ja eraisikud. Puhastusteenindus, territooriumi hooldus, katuse kinnitusdetailide pakendamine, paberkottide valmistamine, jõulukaartide meisterdamine on vaid osa tööde nimekirjast, mida AS Hoolekandeteenused kodudes elavad erivajadusega inimesed tegid. Järgmistel aastatel on sihtasutusel kavas leida senisest veelgi enam ettevõtteid, kes oleks valmis psüühilise erivajadusega inimesi tööle võtma ja koostööpartnereid, kes telliks erinevaid tooteid või teenuseid, nt pakendamis- ja sorteerimistöid. Töövõimaluste suurendamiseks plaanitakse luua üle Eesti kaitstud töö keskuste võrgustiku, kus paljud psüühilise erivajadusega inimesed saavad tööks vajalikud oskused, teadmised ja harjumuse ning järk-järgult valmisoleku liikuda edasi avatud tööturule.

Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti
75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti
75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti
75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

75 000 sinilille märki

75 000 sinilille märki

Sinilille märkide valmistamisse andis panuse ka Uuemõisa Kodu Iga vilditud märk on unikaalne käsitöö, mida meisterdasid SA Hea Hoog vahendusel suure hoole ja pühendumisega vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti Tänavu toimus juba teist aastat Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsus üles ostma ja kandma sinilille rinnamärki kaitseväe ja kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks.

75 000 sinilille märki andsid tööd erivajadusega inimestele üle Eesti

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused